Varpos didinimo tablečių reitingas

Pasižiūrėkite, kurie preparatai rinkoje yra geriausi

Laikinai produkto nėra!

 • Vieta

  1 penirium

  Kaina: 37 eur

  Užsakyti dabar

  Penirium

  Redakcijos įvertinimas:

  Aprašas:

  Sudėtyje yra tik natūralios sudedamosios dalys ir didelės koncentracijos ženšenio ekstraktas. Papildo kapsules patogu vartoti. Pageidaujamam rezultatui gauti užtenka vartoti po vieną kapsulę per dieną. Rezultatai pastebimi jau po 8 dienų. Po dviejų mėnesių varpa pailgėja 6,5 cm ir pastorėja 3,5 cm. Kaina atitinka produkto kokybę. Diskretiška pakuotė, neatskleidžia turinio. Privalumas: tvarus rezultatas, kuris išlieka ir baigus vartoti preparatą.

  Gamintojas:

  Gamintojo tinklalapis
  Penirium
 • Vieta

  2

  Kaina: 40 eur

  Užsakyti dabar

  Penilarge

  Redakcijos įvertinimas:

  Aprašas:

  Mažesnė veikliųjų medžiagų koncentracija nei „Penirium“. Du pavidalai – tabletės ir kremas – šiek tiek komplikuoja vartojimą. Kremas ant odos palieka riebų sluoksnį. Pirmieji rezultatai pastebimi jau po 17 dienų. Po dviejų mėnesių varpa pailgėja 2,5 cm ir pastorėja 1 cm. Padidėjo nedaug, nors varpa pasidarė šiek tiek kietesnė. Privalumas: ekonomiška pakuotė – 60 tablečių. Vis dėlto kaina yra gana aukšta, palyginti su kokybe.

  Gamintojas:
  SHS

 • Vieta

  3

  Kaina: 30 eur

  Užsakyti dabar

  Penis XL

  Redakcijos įvertinimas:

  Aprašas:

  Panašiai kaip ir „Penilarge“ – du pavidalai apsunkina vartojimą. Be to, gelį nepatogu naudoti, dirgina odą ir palieka riebias dėmes. Pirmieji rezultatai pastebimi tik po 24 dienų. Rezultatai po dviejų mėnesių yra menki: pailgėja 1,5 cm ir pastorėja 0,5 cm. Didelė kaina ir nediskretiška pakuotė, iš kurios aiškiai suprantamas turinys. Labai maža veikliųjų medžiagų koncentracija, daugiau pagalbinių medžiagų. Rezultatas laikėsi vos mėnesį.

  Gamintojas:
  Cobeco

 • Vieta

  4

  Kaina: 36 eur

  Užsakyti dabar

  Viamax Maximizer

  Redakcijos įvertinimas:

  Aprašas:

  Didelė, ekonomiška pakuotė (90 tablečių), bet didelė kaina neatitinka kokybės. Patogus vartojimo būdas tabletėmis. Sudėtis gerina bendrąjį organizmo gyvybingumą, o varpa padidėja labai nedaug. Pirmieji rezultatai pastebimi po 27 dienų – varpas pasidarė šiek tiek kietesnė. Po dviejų mėnesių varpa pailgėjo centimetru, o apimtis liko tokia pati. Deja, baigus vartoti preparatą rezultatas ima nykti. Privalumas: diskretiška pakuotė.

  Gamintojas:
  Viamax

 • Vieta

  5

  Kaina: 38 eur

  Užsakyti dabar

  Xtrasize

  Redakcijos įvertinimas:

  Aprašas:

  Prastas ekonomiškumas – pakuotėje yra 60 tablečių, o gamintojas rekomenduoja per dieną vartoti net po dvi tabletes. Kaina aiškiai per didelė kaina, palyginti su kokybe ir ekonomiškumu. Pirmieji rezultatai pastebimi po 26 dienų – varpas pasidarė šiek tiek tvirtesnė. Varpa pailgėjo ir padidėjo nežymiai, mažiau nei 1 cm. Baigus vartoti preparatą rezultatas neišsilaikė net kelias dienas. Tabletės pagerino lytinį pajėgumą, bet varpa nepadidėjo. Didelis nusivylimas, vienintelis privalumas – greitas ir diskretiškas pristatymas.

  Gamintojas:
  Marbella