Apie varpas žinome viską

  Kaip išvengti erekcijos sutrikimų?

  Suprastėjusi potencija – didžiulė kiekvieno vyro problema. Smogia jo vyriškumo savivertei, sukelia kitų sueičių baimę ir atima pasitikėjimą savimi. Kas lemia, kad neįmanoma pasiekti ar palaikyti erekciją? Sužinok dažniausias priežastis ir jau dabar pasirūpink savo lytiniu pajėgumu.

  Lytinis pajėgumas ypač suprastėjo perkopus per 40-uosius gyvenimo metus. Vis dėlto vis dažniau ši problema ištinka ir jaunesnius. Skaičiuojama, kad bėdų dėl pasitenkinimą teikiančio lytinio gyvenimo kenčia net 100 milijonų vyrų visame pasaulyje.  FIZINIAI NEGALIOS ŠALTINIAI  Erekcijos sutrikimus gali lemti ir fizinės (fiziologinės), ir psichinės problemos. Nepaisant problemų šaltinio, verta kuo anksčiau pradėti gydytis, kad kuo greičiau sugrįžtų lytinis pajėgumas. Norint pasiekti ir išlaikyti tinkamą erekciją, būtina, kad į varpą tinkamai patektų kraujas. Dėl šių priežasčių pagrindiniai lytinio pajėgumo priešai yra:

  * arteriosklerozė
  * diabetas
  * kraujotakos ligos
  * padidėjęs kraujospūdis.


  Norint išvengti šių ligų, verta pakoreguoti kasdienę mitybą. Širdies ir kraujotakos sistemos veiklos sutrikimus lemia riebaus maisto perteklius. Jeigu norite ilgai džiaugtis pasitenkinimą teikiančiu lytiniu gyvenimu, reikėtų vengti greitojo maisto ir tuščiųjų kalorijų.

  Norint pasiekti visavertę erekciją, svarbu ir tinkamai sureguliuoti hormonų gamybą. Vyrų lytinį pajėgumą daugiausia lemia testosteronas. Jo trūkumas gali neigiamai veikti lytinį pajėgumą: riboti potraukį ir stabdyti lytinio susijaudinimo pojūtį.  PSICHOLOGINĖS PRIEŽASTYS

  Taip pat erekcijos sutrikimams svarbi yra psichika. Sunkumus pasiekti visišką erekciją lemia net paprastas nuovargis ar išgyvenamos santykių problemos. Tokios bėdos dažniausia būna laikinos ir dingsta pagerėjus nuotaikai. Blogiau, jeigu vyras kenčia depresiją ar jaučia ilgiau trunkančios baimės būseną. Erekcijos problemų labai dažnai atsiranda dėl nevykusios lytinės iniciacijos. Neigiamai lytinį pajėgumą veikia ir sueities baimė – baimė, kad nepavyks patenkinti partnerės, nepasiteisinsi kaip vyras. Tokias psichologinės kilmės problemas būtina spręsti taikant tinkamą terapiją, dažnai dalyvaujant ir partnerei.

  VYKUSIŲ SANTYKIŲ ŽUDIKAI

  Be fizinių ligų ir psichologinių negalavimų, būna ir veiksnių, kurie blogina Tavo lytinį pajėgumą ypač stipriai ir dažnai negrįžtamai. Tai dažniausia būna priklausomybė nuo svaigalų, narkotikų, rūkalų, vaistų ar steroidų. Organizme dėl priklausomybių vykstantys pokyčiai dažnai baigiasi tvaria impotencija. Kuo anksčiau pašalinsi iš savo gyvenimo kenksmingus veiksnius, tuo ilgiau išsaugosi pasitenkinimą teikiantį lytinį pajėgumą.


  Dydis nėra svarbus. Ar tikrai?

  Vis netyla diskusijos apie vyriškumo dydį ir jo sąsajas su vykusiu lytiniu gyvenimu. Vyrai linkę galvoti, kad dydis nėra svarbus. Moterys bijo prisipažinti, kad svajoja apie vyrą su didele varpa. Vieni kitus apgaudinėjame. O galbūt varpos dydis iš tikrųjų nelemia santykių kokybės? Tiesa ir mitai apie vyriškos varpos dydį.  1. Kuo didesnė varpa, tuo didesnis malonumas moteriai

  Ilgą laiką nuomonės šiuo klausimu skyrėsi. Vis dėlto mokslininkai patvirtina, kad norint visiškai patenkinti partnerę, svarbesnis yra varpos storis, o ne ilgis. Tyrėjai taip pat pabrėžia, kad jautriausia moters makšties sritis yra pirmieji 3–5 cm. Varpos dydis lemia lytinio gyvenimo kokybę, bet tai susiję su psichikos sritimi. Didelė varpa asocijuojama su didesne jėga, vyriškumu, taigi ir didesnėmis galimybėmis patenkinti partnerę. Vyrui suteikia daugiau pasitikėjimo, o moteris įsitikina, kad išsirinko gausiai apdovanotą meilužį. Esant tokioms nuostatoms, daug lengviau gyventi pasitenkinimą teikiantį lytinį gyvenimą.

  2. Vidutinis varpos ilgis yra 8–9 cm ramybės būsenoje ir 16–18 cm sustandėjus.

  Pirmiausia, vidutinis varpos dydis yra, kaip rodo pats pavadinimas, vidutiniškas. Taigi nurodytas dydis nereiškia, kad kiekvienas vyras turi varpą, kurios ilgis atitinka vidurkį. Antra, nėra pasaulinio vidurkio. Visos tautos skiriasi šiuo požiūriu. Mažiausiomis varpomis garsėja azijiečiai, o didžiausiomis gali didžiuotis afrikiečiai. Europos vyrai atsiduria kažkur per vidurį. Vidutinis ilgis dažnai įvaro vyrams, kurių vyriškumas yra trumpesnis nei „vidurkis“, kompleksų. Be reikalo. Verta atsiminti, kad ilgis ramybės būsenoje nėra susijęs su ilgiu sustandėjus. Kai kurių vyrų varpa ramybės būsenoje gali būti 5 cm, o sustandėjus jos ilgis pasiekia 15–16 cm. Taip pat yra vyrų, kurių ramybės būsenoje siekia net 13 cm, o esant erekcijai varpa tik sustandėja, bet visiškai nepadidėja!

  3. Suaugusiojo vyro varpos ilgis kinta bėgant metams

  Tiesa. Perkopus 50-uosius gyvenimo metus varpa gali šiek tiek susitraukti ir sutrumpėti. Vis dėlto tai nėra didžiuliai skirtumai ir dažniausia svyruoja apie 1 cm. Audiniai, raumenys ir oda nustoja būti tokie elastingi kaip anksčiau. Brendimo laikotarpiu varpa irgi didėja, bet nustoja augti apie 18-uosius gyvenimo metus. Suaugusiųjų vyrų varpos dydis gali keistis tik laikinai, atsižvelgiant į išorės veiksnius. Varpa traukiasi dėl žemos temperatūros, streso ar baimės. Sveiko vyro atveju tai yra laikina ir visiškai nelemia tvaraus vyriškumo sumažėjimo.

  4. Varpa gali neatitikti partnerės organų.

  Nors moters makštis yra tąsi ir elastinga, labai trumpa varpa gali joje „pasimesti“, o per ilga skaudžiai smūgiuoti į galinę gimdos kaklelio sienelę. Lytinis nesuderinamumas pasitaiko retai ir dažniausia jį nulemia lytinių organų sandaros patologijos. Bet yra galimas. Ilga ir stora varpa ne visada reiškia vykusį lytinį gyvenimą. Jeigu moteris yra smulkaus kūno, labai tikėtina, kad daug pozų jai kels skausmą. Lytinis nesuderinamumas – idealus pavyzdys, kad dydis YRA svarbus. Vis dėlto lytiniam pasitenkinimui pasiekti daug svarbesnis yra būdas nei vyriškumo dydis.

  4 būdai, kaip padidinti varpą

  Vyriškumo dydis – daugelio vyrų kompleksas. Nesvarbu ką turi, bet tikriausia bent kartą esi pagalvojęs, kad galėtų būti didesnė. Nieko keista – varpa yra jėgos ir vyriškumo simbolis. Kuo įspūdingesnė, tuo didesnis pasididžiavimas apima jos turėtoją. Yra keli būdai, kaip pailginti ir pastorinti vyriškumą – ką reikėtų apie tai žinoti?


  1. Chirurginis ilginimas

  Vienas populiariausių, bet ir labai rizikingų būdų. Varpą ilginama operuojant pirmiausia panaudojant po oda „paslėptą“ jos dalį. Taip pat yra galimybė įpjauti varpą su gaktikauliu jungiančius raiščius ar įšvirkšti implantus. Visų būdu tikslas – optiškai padidinti varpą, bet dažnai jie susiję su vėlesniais sunkumais išlaikyti erekciją. Be to, chirurgo įsikišimas yra labai brangus ir būtinas ilgesniam laikui nutraukti lytinius santykius, kol genitalijos gerai sugyja.

  2. Pasvarai ir pompos

  „Namudiniams“ būdams priskiriami vakuuminiai aparatai ir pasvarai yra populiarūs dėl to, kad yra lengvai prieinami ir galima pačiam atlikti „procedūrą“. Pasvarai – būdas, kai ant varpos pakabinami svarsčiai, kurių tikslas – tempti ir pamažu ilginti varpą. Vakuuminių aparatų atveju vyriškumas dedamas į juos, paskiau pumpuojama, kol varpoje susikaupia ir lieka didelis kraujo kiekis. Tokios procedūros daug dažniau nei akivaizdus didinimas sukelia varpos pažeidimų, uždegimų ir erekcijos sutrikimų ateityje.

  3. Hormonai ir steroidai

  Pavojingiausias varpos didinimo būdas. Medžiagos, kurios neva turėtų ypatingai padidinti genitalijas, dažnai yra užterštos švinu, pesticidais ar E. coli bakterijomis. Be to, hormonų preparatų jokiu būdu negalima vartoti nepasitarus su gydytoju specialistu. Steroidų ar hormonų vartojimas gali baigtis kraujotakos sutrikimais, infarktu ar net mirtimi. Be to, nėra atlikta jokių tyrimų, kurie patvirtintų šio ypač rizikingo būdo veiksmingumą!

  4. Tabletės ir piliulės

  Pigus, saugus ir lengvai prieinamas būdas, kuris vis labiau populiarėja Lietuvoje. Varpos didinimo tablečių sudėtyje yra apatinės kūno dalies kraujotaką gerinančių natūralių žolelių, augalų ir prieskonių mišinys. Be to, naujausi tyrimai patvirtina, didinimo tabletėmis gaunamas rezultatas yra tvarus ir išlieka baigus vartoti piliules. Veiksmingiausios tabletės vyriškumą gali pailginti 6–7 cm, be jokio chirurgo įsikišimo ir būtinybės susilaikyti nuo lytinių santykių.